Sinu kindel ehituspartner.

+ 01145928421 SUPPORT@ELATED-THEMES.COM

Blogi

AvalehtSisekujundusSisekujundus – parimad nõuanded Sinu koju!

Sisekujundus – parimad nõuanded Sinu koju!

Maja ei ole automaatselt kohe kodu. Koduks muudab maja sisekujundus, hubane atmosfäär ning sealsete inimeste armastus teineteise vastu. Milliseid nõuandeid võiks järgida, et sisekujundus oleks harmoonilist kodu toetav?

Esimese asjana peaks endale selgeks tegema, millist stiili su kodu olema hakkab. Stiile on äärmiselt palju ja need on üksteisest ka väga erinevad – moderne, skandinaavialik, vahemerelik või hoopis rustikaalne maamaja stiil jne. Loomulikult saab erinevaid stiile kombineerida, aga seda tuleb teha osavalt, et sisekujundus ei muutuks liiga kirjuks.

Kuna sisekujunduse trendid muutuvad ajas, siis tasub endale selgeks mõelda, mida soovitakse. Nii ei pea iga uue moevooluga kaasa jooksma, vaid saad rahulikult nautida oma ajatut klassikat.

Toome välja mõned peamised nõuanded, mida võiksid jälgida

Lähtu oma elustiilist

Kõige olulisem on, et sisekujundus vastaks sinu elustiilile. Kui oled palju kodust ära, siis võiks kodu olla pigem selline, kus koristamist vajavaid pindu on vähem ja saad kasutada näiteks robottolmuimejat. Kui veedad rohkelt aega kodus, siis võiks arvestada erinevate kohtadega, kus näiteks istuda, raamatut lugeda ja teed juua. 

Ära liialda erinevate stiilidega

Hoia ühtset joont kogu majas, et iga tuba ei oleks teistest liiga erinev. Nii lood ühtse tervikpildi, kus on hea olla. Erinevates ruumides võib natuke erinevate stiilidega küll mängida, kuid pigem kasuta värve või elemente, mitte ära tee tervet tuba jõuliselt hoopis teist stiili.

Lase aksessuaaridel mängida

Kui soovid, et erinevatel aastaaegadel oleks kodus ka omanäoline õhustik, siis pane rõhku aksessuaaridele. Padjakatted, küünlad, pildiraamid ja laudlinad annavad suurepärase võimaluse luua koju jõululikult romantilise või kevadiselt värvikireva emotsiooni. Aksessuaaride vahetamine toob koju värskust ja uut hingamist, samas on küllaltki rahakotisõbralik.

Kasuta spetsialisti abi

Tihtipeale arvatakse, et sisekujundaja kasutamine on kallis ja mõttetu, kuid tegelikult võib korra kasutatud abi tasuda end ära paljudeks aastateks. Sisekujundus saab spetsialisti nõustamisel ühtlasema, nutikama ja oluliselt läbimõelduma lahenduse. Nii saad abi oma ideede realiseerimisel ning tunda uhkust maitsekalt kujundatud kodu üle.

UNICO meeskonnas on nii sisearhitekt kui ka sisekujundaja, kes on meelsasti abiks sulle su kodu kujundamisel, nõu andmisel ja oma kogemuste jagamisel.

Sorry, the comment form is closed at this time.