Sinu kindel ehituspartner.

+ 01145928421 SUPPORT@ELATED-THEMES.COM

Blogi

AvalehtEhitusEramaja ehitus – projekteerimisest kuni “võtmed kätte”

Eramaja ehitus – projekteerimisest kuni “võtmed kätte”

Eramaja ehitus on igale perele väga oluline samm, sest looma hakatakse ju nende kodu. Kodu, kus peab olema turvaline, mugav ja hea olla pikki aastaid. Seetõttu on tarvis hoolikalt valida valida partner, kellel oleks kompetents nii projekteerimisel kui ka ehitamisel ning kes suudaks pakkuda õiglast hinna-kvaliteedi suhet.

Kui liitumised on tehtud ja vajalikud eeldokumendid olemas, eelkõige kohaliku omavalitsuse poolt väljastatud projekteerimistingimused, siis saab hakata oma kodu projekteerima. Siinkohal on äärmiselt oluline, et klient jagaks kõiki oma soove, mõtteid ja ideid avameelselt, sest ainult sedasi saab projekteerija teha valmis kõige sobilikuma plaani ja kõik variandid läbi kaaluda. Tähtis on jagada ka eelarve võimalusi, et projekteerija oskaks valida kliendi hinnaklassi sobilikud ehitusmaterjalid.

Projekteerimisel on mitu etappi

  1. eskiisprojekt, mis on üldine nägemus eramust või hoonest; 
  2. eelprojekt, mis on vajalik ehitusloa saamiseks; 
  3. põhiprojekt, mis on detailne ja kõige põhjalikum ülevaade kogu ehituse kavast, andes sisendi täpse eelarve koostamiseks ja ehitamiseks.

“Võtmed kätte” lahendus hõlmab endas palju erinevat – projekteerimist või selle juhtimist, hoone ehitust ning erinevate kooskõlastuste saamist, lubade hankimist ja ametkondadega suhtlemist. Samuti sisetöid, sisekujundust ja isegi haljastust.

Maja ehitamisel on asjaajamist tohutult palju, paberimajandust ja täidetavaid nõudeid veelgi rohkem, siis selle asemel, et ise oma töö- ja pereelu kõrvalt nendega tegeleda, on mõtekas valida hoopis partner, kes teostab kõik ehitustööde tsüklid, projekteerimisest kuni “võtmed kätte” lahenduse ehk hoone täieliku rajamiseni välja. Nii hoiad kokku ajast, närvikulust ning ka rahast.

Vali ehitusfirma, kes peab tähtajast kinni

Ehitusfirma UNICO pakub kõikide ehitusalaste tööde teostamist. Meie meeskonda kuuluvad erinevate valdkondade spetsialistid, kes kõik on orienteeritud kõige kvaliteetsemale, paremale ja püsivamale tulemusele. Tänu rahvusvahelisele kogemusele oskame pakkuda innovaatilisi ja uudseid lahendusi, muutmaks kliendi kodu veelgi mugavamaks, ilusamaks ja hubasemaks.

Üks kõige kriitilisem osa, mida eramaja ehitus endaga alati kaasa toob, on ajaline raamistik. Pole harvad need juhtumid, kus ehitusfirma lubab üht, kuid reaalsus on hoopis teine. UNICO seda endale ei luba! Kogu meie meeskonda peab rangelt kinni eesmärgist saada kogu projekt valmis kliendile antud tähtajaks.

Sorry, the comment form is closed at this time.