Sinu kindel ehituspartner.

+ 01145928421 SUPPORT@ELATED-THEMES.COM

ETTEVÕTTEST

AvalehtETTEVÕTTEST

Lai teenuste valik

Ehitusfirma UNICO teenuste valik on mitmekesine ja lai: maja ehitamine, projektijuhtimine, renoveerimine, rekonstrueerimine, kinnisvara tehniline hooldus ja kinnisvaraarendus.

Fookuses rahuolu

Suur osa meie uutest klientidest tulevad läbi rahvusvaheliste soovituste. Oleme tugevalt keskendunud klientide rahulolule, sest just see on väärtus, mis loeb!

Professionaalne tase

Pakume oma klientidele ainult professionaalseid ning kõige innovaatilisemaid lahendusi, olgu eesmärgiks “võtmed kätte” maja, erinevad ehitusala teenused või kinnisvara arendus.

Tähtaegadest kinnipidamine

UNICO jälgib rangelt tähtaegadest kinnipidamist ja vastutab püstitavate ehitusobjektide kvaliteedi eest. Tellijad usaldavad meid ka kõige luksuslikuma kinnisvara ehitusel.

Rahvusvaheline taust

UNICO vastab kõikidele Euroopa standarditele, tänu millele on meil ehitusobjekte lisaks Eestile ka Prantsusmaal, Rootsis, Norras, Itaalias, Saksamaal, Šveitsis jne.

Õige hinnapoliitika

Klientide eelarvega arvestamine, selle optimaalsena hoidmine ja kliendi huvidest lähtumine kogu hinnapoliitikas on toonud meile palju usaldusväärsust ja püsikliente.

Üle Euroopa usaldatud ehitusettevõte, kes pakub kvaliteeti, rahulolu ja kindlustunnet.

Suur spetsialistidest meeskond võimaldab pakkuda rohkelt erinevaid ehitus alaseid teenuseid, õiglast hinda ning rangelt tähtaegadest kinnipidamist.
g

Asukoht

Teostame töid üle Euroopa, kuid meil on 3 peakontorit: Eestis, Itaalias ja Prantsusmaal.

r

Kontakt

Väärtustame kiiret ja tasemel suhtlust! Võtke meiega julgelt ühendust e-maili või telefoni teel.

e

Meeskond

Meie spetsialistidest koosnev meeskond kasutab uusimaid tehnoloogiaid, pakkumaks tellijatele parimaid lahendusi.

Ettevõttest lähemalt

Unico on rahvusvahelise tegevusega ehitusfirma, mille fookuses on eelkõige maja ehitamine, “võtmed kätte” maja pakkumine ning projektijuhtimine. Oleme kõrgelt hinnatud ja usaldusväärne partner mitmetes äärmiselt tugeva konkurentsiga riikides. Tänu positiivsetele referentsidele ja edukatele projektidele on meie soovitusprotsent kõrge.

Hetkel jaguneb meie tegevus peamiselt neljaks haruks: 1 – hoonete projekteerimine ja ehitamine, 2 – hoonete renoveerimine ja rekonstrueerimine, 3 – kinnisvaraarenduse projektide juhtimine, 4 – kinnisvarahaldus.

Peame oluliseks kvaliteeti, tähtaegadest kinni pidamist ning õiglast hinna-kvaliteedi suhet. Hoolime oma klientidest ja pakume alati parimaid lahendus!